Najczęściej kupowane przyprawy

Najczęściej kupowane

na stronę
 • Właściwości ananasa od dawna wykorzystuje się w medycynie niekonwencjonalnej. Największe plantacje tego owocu można znaleźć na Hawajach, w Malezji oraz Chinach. Co ciekawe na polskim rynku ananas jest obecny od niedawna, a grono jego smakoszy ciągle się powiększa.

  11,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Ksylitolu można używać w zastępstwie za cukier. Miłośnicy słodkich napojów z powodzeniem mogą go rozpuszczać w kawie, czy herbacie. Amatorzy zdrowych słodkości znajdą jego zastosowanie w ciastach i ciasteczkach. Ksylitol w wypiekach zachowuje się tak samo jak cukier.

  10,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Aromatyczny pieczony pasztet – trudno sobie bez niego wyobrazić chociażby wielkanocny stół. Dzięki bogatej kompozycji przyprawy do pasztetu jego przygotowanie okaże się znacznie prostsze, nie tylko od święta.

  2,59 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Potrawa z flaków pochodzi z XIV wieku i podobno była ulubioną potrawą króla Władysława Jagiełły. Gęsta mięsna zupa wzbudziła zachwyt nie tylko na polskich stołach, można było ją spotkać w kuchni czeskiej, włoskiej, francuskiej, niemieckiej i austriackiej. Choć obecnie nie jest już tak popularna i szanowana, nadal wzbudza zachwyt w wykwintnych restauracjach.

  2,59 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Płatki żytnie możesz dodać do mleka, do tego dorzuć kilka owoców i otrzymasz szybkie i smaczne śniadanie. Możesz również bardziej pokombinować, jeśli zrobisz żytnie ciasteczka, cała Twoja rodzina na pewno będzie zdrowo zachwycona. Możesz z nich przygotować wymyślne i pełnowartościowe, słodkie desery.

  2,49 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Wykorzystywanie płatków jaglanych było kiedyś bardzo popularne. Dziś sięgają po nie osoby świadomie chcące żyć według zdrowej diety. Te płatki wytwarzane są z ziaren prosa, dzięki czemu są wyjątkowo zdrowe, a co najważniejsze – nie zawierają glutenu, jest to świetna wiadomość, dla osób chorujących na celiakię.

  3,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Bananowe talarki znakomicie sprawdzają się jako samodzielna przekąska, ale mogą także stać się smakowitym dodatkiem do musli czy domowej roboty łakoci. Zmielone stają się pyszną posypką, którą można zastosować zarówno na dania słodkie, jak i słone.

  4,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Palmy kokosowe są ważnym elementem wielu azjatyckich kultur. Uzyskuje się z nich materiały do budowy domów i schronień, ale także smaczne i pożywne owoce, które znajdują mnóstwo zastosowań w kuchni. W języku malajskim nazwa palmy kokosowej dosłownie oznacza “drzewo, o tysiącu zastosowań”.

  2,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Morwa biała, ze względu na delikatny, lekko słodki smak wykorzystywana jest do tworzenia przetworów: dżemów i konfitur, a także syropów oraz soków. W takiej postaci może stanowić również smaczny dodatek co wypieków: ciast, ciasteczek oraz jako uzupełnienie domowego musli.

  6,95 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Niezależnie od tego w jakiej formie występuje jęczmień, jest pełen błonnika, dzięki któremu zrzucanie zbędnych kilogramów jest znacznie łatwiejsze. Poza tym spożycie jęczmienia będzie pomocny w szybszym odczuciu sytości, dzięki czemu ochota na podjadanie jest znacznie mniejsza.

  6,95 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Żurawina to długowieczny krzew, który nie gubi liści na zimę. Jego owoce są kuliste i czerwone, a sama nazwa rośliny nie bez powodu przywołuje na myśl żurawia, gdyż jej kwiaty przypominają głowę i dziób tego ptaka. Żurawina na szeroką skalę zaczęła być uprawiana dopiero na początku XIX wieku.CERTYFIKAT: ECOCERT CANADA CA-BIO-154

  6,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
Pokazuje 205 - 216 z 229 elementów