Najczęściej kupowane przyprawy

Worki i kosze prezentowe bez cen

Lubisz dawać prezenty bez okazji, jak i na różne okazje? Świetnie! W naszej ofercie znajdziesz podarunki dla prawdziwych smakoszy! Proponujemy worki i kosze prezentowe!

Dla kogo są worki i kosze prezentowe?

Dla zabieganych, którzy nie mają czasu na poszukiwanie prezentów. Powiedz nam, co lubi osoba, do której ma trafić kosz lub worek prezentowy, a przygotujemy smakowity, aromatyczny zestaw za Ciebie!

Dla lubiących pięknie zapakowany prezent.  Nasze zestawy prezentowe, to nie tylko smakowite przyprawy, herbaty czy bakalie. To także forma. Formą jest estetyczne opakowanie – jutowy worek lub pleciony kosz. Dzięki formie prezent od razu po zakupie może trafić w odpowiednie ręce!

Dla dyskretnych. Ile razy zamazywałeś cenę prezentu? Teraz już nie musisz! Poszczególne produkty nie mają wyeksponowanych cen! Dzięki temu te będziesz znał tylko Ty!

Dla lubiących elastyczność i wariacje smakowe. Chili i bakalie oraz herbata w jednej paczce prezentowej? Tak, u nas to możliwe! Możesz skomponować dowolny zestaw, a resztę my zrobimy za Ciebie!

Dla ceniących szybkość obsługi. Kosze i worki prezentowe przygotowujemy na zamówienie. Jeśli zamówisz kosz lub worek do godziny 12, będziesz mógł go odebrać już następnego dnia!

Nie czekaj – spraw bliskiej Ci osobie smaczny prezent już dziś!