Najczęściej kupowane przyprawy

Mięta suszona

Nowy produkt


W upalne dni mięta może być wspaniałym wybawieniem. Kilka listków dodanych do napojów, nadaje im niewyobrażalnie orzeźwiający smak. Lekko gryząca, ale bardzo rześka mięta niesie za sobą przyjemne ochłodzenie. Jednak to nie jedyne zastosowanie tej przyprawy, okazuje się, że z powodzeniem możesz dodać ją praktycznie do wszystkiego.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3,99 zł brutto

  • Mięta jest jednym z najpopularniejszych ziół. Znana jest od tysiącleci, swoje miejsce znalazła nawet w greckich legendach. Zauroczony nimfą Minthe Hades zamienił ją w zioło, aby ta nie została zniszczona przez jego zazdrosną żonę Persefonę.

    Miętowa indywidualistka

    Mięta występuje w kilkudziesięciu gatunkach, każda z nich jest do siebie podobna, jednak każda ma również swój indywidualny charakter. Mięta, która jest najpopularniejszą odmianą ma bardzo wyrazisty smak. Jest delikatnie zadziorna, ale zarazem bardzo rześka.

    Orzeźwiające liście

    W upalne dni mięta może być wspaniałym wybawieniem. Kilka listków dodanych do napojów, nadaje im niewyobrażalnie orzeźwiający smak. Lekko gryząca, ale bardzo rześka mięta niesie za sobą przyjemne ochłodzenie. Jednak to nie jedyne zastosowanie tej przyprawy, okazuje się, że z powodzeniem możesz dodać ją praktycznie do wszystkiego. Dipy, sałatki, warzywa i ryż nabędą niesamowity aromat dzięki kilku listkom. Odważni mogą spróbować dodać miętę do grillowanego mięsa, Wasze kubki smakowe eksplodują z zachwytu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (3)