Najczęściej kupowane przyprawy

Witaminka

Nowy produkt

W składzie witaminki znajdziesz jabłko, hibiskus, plastry pomarańczy, trawę cytrynową, truskawki, mięte, aromat. Jest to kompozycja wyjątkowo smaczna. Kompozycja, która przypomina gorące lato, na którą czekało się cały rok z wielkim utęsknieniem.

Więcej szczegółów

8,99 zł brutto

 • Witaminka jak sama nazwa wskazuje jest wyjątkowa, a to wszystko za sprawą swojego składu – a w nim : jabłko, hibiskus, plastry pomarańczy, trawa cytrynowa, truskawka, mięta, aromat.

  Wspaniałe lato

  W składzie witaminki znajdziesz owoce odrobinę mięty i nutkę trawy cytrynowej.    Jest to kompozycja wyjątkowo smaczna. Kompozycja, która przypomina gorące lato, na którą czekało się cały rok z wielkim utęsknieniem.

  Sposób parzenia naparu

  Susz włóż do koszyczka na herbatę – unikniesz pływających składników, które mocno przeszkadzają w piciu gorącego naparu. Aby uzyskać najlepszy smak 1,5 łyżeczki suszu zalej 250 ml wody o temperaturze bliskiej 100OC, kubek przykryj talerzykiem i odczekaj siedem minut. Dzięki tym zabiegom uzyskasz niepowtarzalny aromat, który roznosił się będzie po całym mieszkaniu, zapraszając domowników na wspólne posiedzenie przy rozpalonym kominku.


  SKŁADNIKI W ZMIENNYCH PROPORCJACH: JABŁKO, HIBISKUS, PLASTRY POMARAŃCZY, TRAWA CYTRYNOWA, TRUSKAWKI, MIĘTA, AROMAT.

  W związku z wykorzystywaniem na terenie zakładu gorczycy, selera, mąki pszennej (gluten), składników mleka i jaj w proszku, orzechów, migdałów, sezamu, soi, produkt może zawierać śladowe ich ilości.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (20)