Najczęściej kupowane przyprawy

Przyprawa do wieprzowiny

Nowy produkt

Dzięki przyprawie do wieprzowiny uzyskamy nie tylko smakowicie przyrządzone schabowe, których aromat będzie pieścił nasze zmysły, ale również zadbamy o zbilansowany jadłospis, gdyż tego rodzaju mieszanka nie zawiera soli.

Więcej szczegółów

3,99 zł brutto

 • Składniki przyprawy do wieprzowiny

  W skład przyprawy do wieprzowiny wchodzą: kminek, czosnek, gorczyca,, bazylia, majeranek, kozieradka, kolendra, papryka słodka, pieprz czarny mielony, marchew, seler.

  Obowiązkowa w każdej kuchni przyprawa

  Wieprzowina to cenione przez Polaków mięso. Oczywiście jego najpopularniejszą formą jest kotlet schabowy. Tradycja jego jedzenia sięga XIX w. - jest więc stosunkowo „młoda”. Dzięki przyprawie do wieprzowiny uzyskamy nie tylko smakowicie przyrządzone schabowe, których aromat będzie pieścił nasze zmysły, ale również zadbamy o zbilansowany jadłospis, gdyż tego rodzaju mieszanka nie zawiera soli.

  Wieprzowina na medal

  Tego rodzaju przyprawę wykorzystamy jako marynatę do przygotowania wieprzowiny smażonej, pieczonej i duszonej. Nada się ona również do karkówki, szynki, łopatki, boczku, schabu czy golonki. Co więcej, jeżeli nie mamy pod ręką specjalnej mieszanki do mięsa mielonego, sprawdzi się ona i w tym przypadku.

  SKŁADNIKI W ZMIENNYCH PROPORCJACH: KMINEK, CZOSNEK, GORCZYCA, CZĄBER, MAJERANEK, KOZIERADKA, KOLENDRA, PAPRYKA SŁODKA, PIEPRZ CZARNY, CEBULA, MARCHEW, ZIELE ANGIELSKIE, LIŚĆ LAUROWY.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)