Najczęściej kupowane przyprawy

Przyprawa do flaków

Nowy produkt

Potrawa z flaków pochodzi z XIV wieku i podobno była ulubioną potrawą króla Władysława Jagiełły. Gęsta mięsna zupa wzbudziła zachwyt nie tylko na polskich stołach, można było ją spotkać w kuchni czeskiej, włoskiej, francuskiej, niemieckiej i austriackiej. Choć obecnie nie jest już tak popularna i szanowana, nadal wzbudza zachwyt w wykwintnych restauracjach.

Więcej szczegółów

3,29 zł brutto

 • Co zawiera przyprawa do flaków:

  W składzie przyprawy do flaków swoje miejsce znalazła cebula, imbir, gałka muszkatołowa, gorczyca biała, pieprz czarny, chilli, majeranek, sól himalajska różowa, ziele angielskie i kminek.


  Potrawa królów

  Potrawa z flaków pochodzi z XIV wieku i podobno była ulubioną potrawą króla Władysława Jagiełły. Gęsta mięsna zupa wzbudziła zachwyt nie tylko na polskich stołach, można było ją spotkać w kuchni czeskiej, włoskiej, francuskiej, niemieckiej i austriackiej. Choć obecnie nie jest już tak popularna i szanowana, nadal wzbudza zachwyt w wykwintnych restauracjach. Kompozycja przyprawa przygotowana w hołdzie dla tego dania, niesie za sobą aromat pysznego, domowego rosołu, który jest podstawą flaków. Pieprz i chilli dodają jej lekkiej pikanterii, a sól himalajska różowa idealnie podkreśla smak zupy. Uzyskany dzięki tej kompozycji bukiet smaków idealnie wkomponowuje się w tradycję polskiej kuchni.
  Przyprawy można używać do wszystkich rodzajów flaków. Flaki wołowe, wieprzowe, czy drobiowe dzięki niej uzyskają niepowtarzalny aromat.

  SKŁADNIKI W ZMIENNYCH PROPORCJACH: CEBULA, IMBIR, GORCZYCA, GAŁKA MUSZKATOŁOWA, PIEPRZ CZARNY, CHILLI, MAJERANEK, SÓL HIMALAJSKA, ZIELE ANGIELSKIE, KMINEK.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)