Najczęściej kupowane przyprawy

Sałatka grecka

Nowy produkt

W tej kompozycji stworzonej ze świeżych ziół i przypraw znajdują się wysokiej jakości składniki takie jak: pomidor igła, cebula grys, oregano, bazylia, czosnek, grys, por grys, papryka grys i sumak.

Więcej szczegółów

5,99 zł brutto

 • W tej kompozycji stworzonej ze świeżych ziół i przypraw znajdują się wysokiej jakości składniki takie jak: pomidor igła, cebula grys, oregano, bazylia, czosnek, grys, por grys, papryka grys i sumak.

  Grecka uczta

  Iście grecka kompozycja wspaniałych aromatów, która przywędrowała na polskie stoły za sprawą ogromnej popularności słonecznych śródziemnomorskich dań. W tej mieszance znajduje się wszystko co najlepszego ma do zaoferowania grecka ziemia, a aromat jaki się nad nią unosi podobny jest do tych dochodzących z greckich tawern.

  Zorba na talerzu

  Choć nazwa tej mieszanki wskazuje, że przygotowana została ona z myślą o sałatce greckiej, tak jej zastosowanie jest znacznie szersze. W połączeniu z dobrej jakości oliwą z oliwek może stanowić rewelacyjny sos do wielu sałat i pojedynczych warzyw. Pokrojone w kostkę pomidory i ser mozzarella, polane takim sosem będą doskonała alternatywą dla osób, którym sama oliwa w tym daniu się już znudziła. Z powodzeniem można łączyć ją również z jogurtem – taki sos świetnie sprawdzi się w towarzystwie delikatnej ryby i pieczonych warzyw.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)