Najczęściej kupowane przyprawy

Steak House

Nowy produkt

Przyprawa prosto z amerykańskiego snu – Steak House zawiera: pieprz czarny grys, sól himalajską różową, kolendrę, gorczycę białą, paprykę płatek, paprykę słodką i cebulę suszoną.

Więcej szczegółów

3,99 zł brutto

 • Przyprawa prosto z amerykańskiego snu – Steak House zawiera: pieprz czarny grys, sól himalajską różową, kolendrę, gorczycę białą, paprykę płatek, paprykę słodką i cebulę suszoną.

  Soczyste mięso

  Sól himalajska różowa w połączeniu z czarnym pieprzem i odrobiną ziół jest strzałem w dziesiątkę, szczególnie jeśli pojawia się na solidnym, soczystym kawałku mięsa wołowego. To wyjątkowo aromatyczna przyprawa, która nabiera pełnię smaku w dotyku z żywym ogniem. Dzięki niej mięso smakuje niesamowicie, a Twoje kubki smakowe będą zachwycone eksplozją różnorodnych smaków w jednym kęsie.

  Prawdziwie amerykański stek

  Przyprawa ta została stworzona z myślą o soczystych stekach – najlepiej wołowych, prawdziwych amerykańskich. Istnieją dwa sprawdzone sposoby używania tej kompozycji różnych barw i zapachów, pierwszy – posyp grubo stek przyprawą z obu stron, drugi – dodaj kilka łyżek dodatku do oleju i w tym marynuj steki przynajmniej przez dwie godziny. Dzięki tym zabiegom uzyskasz wyśmienite mięso, idealne do schrupania prosto z grilla.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)