Najczęściej kupowane przyprawy

Zatar

Nowy produkt

Ta niesamowicie aromatyczna, arabska przyprawa w swoim składzie zawiera: tymianek, sezam, oregano, sumak i sól himalajską różowa. Wszystkie składniki w tej mieszance pochodzą z najlepszych upraw i z niesamowitą starannością dobrane są ich odpowiednie proporcje.

Więcej szczegółów

3,59 zł brutto

 • Ta niesamowicie aromatyczna, arabska przyprawa w swoim składzie zawiera: tymianek, sezam, oregano, sumak i sól himalajską różowa. Wszystkie składniki w tej mieszance pochodzą z najlepszych upraw i z niesamowitą starannością dobrane są ich odpowiednie proporcje.

  Uniwersalny zatar
   
  Zatar jest silnie zakorzenioną w kulinarnych tradycjach przyprawą na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Nie bez powodu – choć składa się z kilku składników jest wyjątkowo aromatyczna. Arabowie używają jej do wszystkiego – jest ich ulubionym dodatkiem. Jest to niezwykle delikatna kompozycja, która swoje miejsce może znaleźć w wielu potrawach. Wykorzystanie jej w kuchni gwarantuje ziołowy aromat przez kilka godzin.

  Arabskie smaki

  Dzięki swojej intensywności i uniwersalności zatar możesz dodać do wszystkiego. Na Bliskim i Dalekim Wschodzie jego obecność jest obowiązkowa w popularnym hummusie. W połączeniu z oliwą z oliwek jest rewelacyjnym dodatkiem do arabskiego chlebka – wystarczy go moczyć w przyprawionej oliwie i chrupać.  Poza tym świetnie sprawdza się na mięsie i warzywach.

  Kraj pochodzenia:Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)