Najczęściej kupowane przyprawy

Pieprz biały ziarno

Nowy produkt

Cała tajemnica tej przyprawy zawiera się w jej zbiorach. Niewiele osób wie, ale pieprz biały zbiera się z tego samego krzaczka co pieprz czarny.

Więcej szczegółów

4,99 zł brutto

 • Cała tajemnica tej przyprawy zawiera się w jej zbiorach. Niewiele osób wie, ale pieprz biały zbiera się z tego samego krzaczka co pieprz czarny. Różnicę w ich smaku i wyglądzie zawdzięczamy różnym porom zbierania oraz procesom przygotowywania. Białą odmianę po zbiorze moczy się w wodzie i obiera jej zewnętrzną łupinkę. Następnie ziarenka poddaje się osuszaniu, dzięki czemu uzyskują biały kolor.

  Subtelna odmiana ostrości

  To ogromnej staranności w przygotowaniu, ziarna zawdzięczają swój delikatniejszy smak i obłędny zapach. Kuchnia, w której swoje miejsce znajdzie, choć parę ziaren białego pieprzu napełnia się niepowtarzalnym aromatem, który przyciągnie na obiad zbłąkanego wędrowca.

  Ryba w białej posypce

  Biały pieprz podkreśli smak rybnych potraw. Jego delikatność w połączeniu z subtelnością ryby, wykreuje zupełnie nowy smak – dotąd Ci nieznany, ale tak bliski, że po odłożeniu widelca będziesz tęsknić za kolejną porcją potrawy. Kilka ziaren pieprzu dodanych do marynaty, zupy, czy sosu otworzy przed Tobą, zupełnie Ci nieznane miraże smaku.

  Kraj pochodzenia: Wietnam

  W związku z wykorzystywaniem na terenie zakładu gorczycy, selera, mąki pszennej (gluten), składników mleka i jaj w proszku, orzechów, migdałów, sezamu, soi, produkt może zawierać śladowe ich ilości.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (14)