Najczęściej kupowane przyprawy

Cebula suszona

Nowy produkt

Choć trudno ustalić, z jakiego kraju cebula dokładnie pochodzi, to znana jest ludzkości od niemal pięciu tysiącleci. Spopularyzowanie tego warzywa w Europie zawdzięczamy Rzymianom. Od nich uprawę przejmowały inne narody Starego Kontynentu.

Więcej szczegółów

4,99 zł brutto

 • Choć trudno ustalić, z jakiego kraju cebula dokładnie pochodzi, to znana jest ludzkości od niemal pięciu tysiącleci. Spopularyzowanie tego warzywa w Europie zawdzięczamy Rzymianom. Od nich uprawę przejmowały inne narody Starego Kontynentu.
   
  Obowiązkowa w każdej kuchni

  Cebula niewątpliwie stanowi jedno z podstawowych warzyw, o przyprawowych właściwościach, które jest używane w kuchni na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie podkreślamy nią smak wielu – bardziej i mniej wyrafinowanych – dań. Używamy jej w formie surowej, ale także podsmażanej. Już jej odrobina potrafi zdziałać kulinarne cuda. Nie zapominajmy też, że cebula jest źródłem wielu niezbędnych dla zdrowia witamin.

  Cebula niemal do wszystkiego

  Z pewnością świetną alternatywą dla świeżej cebuli, którą nie zawsze mamy czas i ochotę kroić, jest cebula suszona. Jest ona równie aromatyczna i nie traci wiele na swoim smaku – docenia ją przede wszystkim miłośnicy subtelniejszych smaków, gdyż suszona cebula jest po prostu delikatniejsza. Cebulę suszoną w płatkach możemy używać do gotowania i smażenia. Świetnie nada się do zup, sosów, pieczonego mięsa, a także jako dodatek do sałatek lub kanapek.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)