Najczęściej kupowane przyprawy

Gorczyca biała

Nowy produkt

Biała gorczyca można powiedzieć że jest obowiązkowym elementem przede wszystkim wielu marynat do mięsa i przetworów. Jest także bazową przyprawą stosowaną do produkowania różnych rodzajów znanych musztard: angielskiej i łagodnej francuskiej. Zmielone lub rozgniecione nasiona mogą stać się znakomitą podstawą do stworzenia musztardy własnego wyrobu.

Więcej szczegółów

2,99 zł brutto

 • Weteranka

  Gorczyca biała jest jedną z najpopularniejszych przypraw na świecie. Znana była starożytnym Grekom i Rzymianom, od tysięcy lat znana jest także Chińczykom. Każda z tych nacji przypisywała jej inne właściwości wiążące się zarówno z dobroczynnym wpływem na zdrowie i smak przygotowywanych potraw.

  *Subtelnie

  Zjedzenie kilku nasion gorczycy białej w całości jest znanym od wieków sposobem na poradzenie sobie z niestrawnością oraz stanami zapalnymi w żołądku. Biała gorczyca jest łagodniejsza w smaku od swojej "czarnej siostry", z tego względu jest częstym gościem w kuchni osób, które poszukują subtelnego podkreślenia dla swoich potraw.

  "Królowa marynat"

  Biała gorczyca można powiedzieć, że jest obowiązkowym elementem przede wszystkim wielu marynat do mięsa i przetworów. Jest także bazową przyprawą stosowaną do produkowania różnych rodzajów znanych musztard: angielskiej i łagodnej francuskiej. Zmielone lub rozgniecione nasiona mogą stać się znakomitą podstawą do stworzenia musztardy własnego wyrobu.  *ogólnodostępne źródła informacji:Wikipedia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)