Najczęściej kupowane przyprawy

Nowe produkty

Nowe produkty

 • Wykonujemy " PACZKI PREZENTOWE " BEZ CEN na Państwa życzenie.1. Proszę wybrać rozmiar worka,2. produkty które mamy spakować,3. opcję dostawy i formę płatności,4. w oknie "ZOSTAW WIADOMOŚĆ" proszę wpisać BEZ CENY.Następnie, dokończyć składanie zamówienia zgodnie z dalszymi wskazaniami.

  7,95 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Jej niewątpliwym walorem jest fakt, że nie traci swoich cennych właściwości w trakcie obróbki termicznej czy podczas suszenia. Doskonale też wpływa na procesy trawienne i układ krążenia.

  3,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Paprykę Węgierską charakteryzuje intensywny paprykowy smak. Najlepiej będzie się komponować z leczo, mięsem, gulaszami i wszelkiego rodzaju potrawkami z dodatkiem warzyw. Przyprawą można też podkreślić smak serów, makaronów, ryżu czy różnego rodzaju past, na przykład jajecznych.

  3,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
 • Z racji pozytywnego wpływu na układ trawienny możesz stosować majeranek do potraw ciężkostrawnych. Znakomicie uzupełni tłuste i ciężkostrawne potrawy: smażone mięso, gulasz, wieprzowiny, jagnięciny i cielęciny. W Polsce jest jedną z podstawowych przypraw wykorzystywanych do tworzenia tradycyjnego żurku.

  2,99 zł W magazynie
  W magazynie
  0 Opinie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów