Najczęściej kupowane przyprawy

Bulion warzywny

Nowy produkt

Bulion warzywny jest podstawowym elementem każdej zupy, ale również można wykorzystać tę przyprawę doprawiając sosy, dzięki niej każdy sos nabierze wyrazistego charakteru.

Więcej szczegółów

7,99 zł brutto

 • Składniki przyprawy bulion warzywny z solą himalajską różową

  Przygotowana alternatywa dla popularnego w Polsce żółtego ulepszacza zup i sosów składa się z najlepszych, naturalnych składników. Dobrane w odpowiednich proporcjach elementy przyprawy takie jak pasternak, marchew, cebula, pietruszka, nać, kurkuma, pieprz czarny, lubczyk, kozieradka i czosnek podszyte są przyjemną zawartością soli himalajskiej, która w zdrowy sposób nadaje lubiany przez Polaków słonawy smak potraw.

  Sól himalajska różowa "na zdrowie"

  Sól himalajska różowa jest jedną z najzdrowszych i najbardziej czystych soli. Wydobywana ręcznie na terenie Pakistanu z jaskiń, które powstały wiele milionów lat jest zdrową alternatywą dla popularnej białej soli. Dodana do bulionu warzywnego staje się nieodłącznym elementem każdej zupy i sosu. Dzięki swoim właściwościom, pozwala wydobyć z każdej potrawy kwintesencję smaku. Ta kompozycja różnobarwnych przypraw tworzy spójną całość i zamyka się w jednej specjalnie przygotowanej dla Ciebie mieszance.

  Niezastąpiony dodatek do zupy

  Bulion warzywny jest podstawowym elementem każdej zupy, ale również można wykorzystać tę przyprawę doprawiając sosy, dzięki niej każdy sos nabierze wyrazistego charakteru.

  SKŁADNIKI W ZMIENNYCH PROPORCJACH: PASTERNAK, MARCHEW, SÓL HIMALAJSKA, PIETRUSZKA NAĆ, SELER, POR,CEBULA, CZOSNEK, PIEPRZ CZARNY, LUBCZYK, KURKUMA, KOZIERADKA.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)