Najczęściej kupowane przyprawy

Czystek Zobacz większe

Czystek

Nowy produkt

W krajach Europy południowej jego lecznicze właściwości znane są od wieków. Ta niewielka roślina rośnie głównie w słonecznym śródziemnomorskim klimacie i na Kaukazie. Choć jego zdrowotne właściwości nawet w odległej Polsce, znane są od wieków to nie zdobył on tutaj szerokiej popularności.

Więcej szczegółów

4,99 zł brutto

 • W krajach Europy południowej jego lecznicze właściwości znane są od wieków. Ta niewielka roślina rośnie głównie w słonecznym śródziemnomorskim klimacie i na Kaukazie. Choć jego zdrowotne właściwości nawet w odległej Polsce, znane są od wieków to nie zdobył on tutaj szerokiej popularności.

  *Czystek na bakterie

  Czystek zawiera w sobie masę prozdrowotnych właściwości. Systematycznie powinien być stosowany przez palaczy, ponieważ usuwa z organizmu metale ciężkie. To zioło pomaga w walce z różnymi bakteriami i wirusami, pomocne może być w starciu z boreliozą, z przeziębieniem i z grypą. Jego zapach jest niesamowicie intensywny, aromat zaparzonego czystka przynosi wspomnienie wczesnej wiosny i przyjemnego zapachu budzących się do życia roślin.

  Napar z czystka

  Aby uzyskać jak najwięcej zdrowotnych właściwości, należy napar z czystka odpowiednio zaparzyć. Liście należy zalać wrzątkiem, gotować je przez ok. 3 minuty na wolnym ogniu, nie doprowadzając do wrzenia, następnie odstawić na pół godziny. Dzięki takiemu przygotowaniu napar będzie miał nie tylko najwięcej walorów zdrowotnych, ale także smakowych.

  Kraj pochodzenia: Turcja


  *ogólnodostępne źródła informacji:Wikipedia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (3)