Najczęściej kupowane przyprawy

Grillowany szaszłyk

Nowy produkt

Grillowany szaszłyk jest przyprawą, której nie może zabraknąć na weekendowym wypadzie w plener. W jej skład, dzięki któremu jest tak wyjątkowa wchodzi: cebula suszona, czosnek granulowany, papryka słodka,pieprz cayenne, sól himalajska różowa, pomidor grys, marchew, majeranek, oregano, cząber, tymianek i pieprz czarny.

Więcej szczegółów

3,99 zł brutto

 • Grillowany szaszłyk jest przyprawą, której nie może zabraknąć na weekendowym wypadzie w plener. W jej skład, dzięki któremu jest tak wyjątkowa wchodzi: cebula suszona, czosnek granulowany, papryka słodka,pieprz cayenne, sól himalajska różowa, pomidor grys, marchew, majeranek, oregano, cząber, tymianek i pieprz czarny.

  Polski smak

  Kultura grillowania sięga w Polsce bardzo odległych lat. Grillowanie jest tak samo zakorzenione w naszą kulturę jak schabowy w niedzielny, rodzinny obiad. Ta przyprawa stworzona jest dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, pieczonego na żywym ogniu. Połączenie suszonych warzyw z solą himalajską i ostrą papryką wyniosą Twoje szaszłyki pod kulinarne niebiosa.

  Kulinarne tradycje

  Na samą myśl o świeżo grillowanym szaszłyku na pewno cieknie Ci ślinka, a wyobraź sobie ją z dodatkiem tej cudownej kompozycji, dzięki której kawałki mięsa i warzyw będą jeszcze lepsze. Oczywiście najwięcej walorów smakowych ta przyprawa osiągnie w połączeniu z dobrym mięsem pieczonym na żywym ogniu, ale możesz jej użyć do wszystkich smażonych potraw, na pewno odkryją przed Tobą zupełnie nowy smak.

  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)