Najczęściej kupowane przyprawy

"Wypas na bogato"

Nowy produkt

"Wypas na bogato" jest znaną wszystkim smaczną przekąską nazywaną mieszanką studencką i składa się z: orzechów nerkowca, migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, rodzynek, orzechów włoskich, morwy białej. Wszystkie składniki dobrane są w idealnych proporcjach.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu

7,99 zł brutto

 • "Wypas na bogato" jest znaną wszystkim smaczną przekąską nazywaną mieszanką studencką i składa się z: orzechów nerkowca, migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, rodzynek, orzechów włoskich, morwy białej. Wszystkie składniki dobrane są w idealnych proporcjach.

  Ulubione orzechy

  W składzie mieszanki studenckiej znalazły się najsmaczniejsze orzechy, którymi wszyscy uwielbiają się zajadać. Dodatkowo wzbogacona została o słodkie rodzynki i białą morwę, dzięki temu czysto orzechowy smak przełamany jest subtelną słodyczą.

  Smaczna przekąska

  Mieszanka studencka rewelacyjnie sprawdza się jako samodzielna przekąska do zjedzenia pomiędzy posiłkami. Nie tylko jest lubiana przez dorosłych i przez dzieci za swój doskonały smak, ale również za to, że dostarcza wielu składników odżywczych potrzebnych organizmowi do poprawnego funkcjonowania. Możesz ją również dodać do musli śniadaniowych i do wszelkich płatków. Dzięki temu poranne posiłki będą jeszcze smaczniejsze.


  Kraj pochodzenia: Polska

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)