Najczęściej kupowane przyprawy

Kozieradka mielona

Nowy produkt

Mielona kozieradka jest ważnym elementem kuchni orientalnej. Możesz znaleźć ją w indyjskich sosach chutney, curry oraz w naszej słynnej mieszance "Bulion warzywny".

Więcej szczegółów

4,99 zł brutto

 • Orientalne smaki

  Kozieradka jest wykorzystywana w kuchniach na całym świecie, jednak szczególnym powodzeniem cieszy się w krajach Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Jest tam ceniona ze względu na swój intensywny smak i aromat, a także pozytywny wpływ na zdrowie.

  *"Boża trawka"

  Zmielona kozieradka posiada żółty kolor i wydziela charakterystyczny, przywodzący na myśl orzechy, zapach. Ma dobroczynny wpływ na pracę żołądka: pobudza wydzielanie kwasów trawiennych, łagodzi stany zapalne oraz wzmaga apetyt. Polecana jest również rekonwalescentom oraz przy sezonowych niedoborach witamin w okresie zimy i wczesnej wiosny, ze względu na zawartość wielu cennych składników mineralnych.

  Gość w kuchni

  Mielona kozieradka jest ważnym elementem kuchni orientalnej. Możesz znaleźć ją w indyjskich sosach chutney, curry oraz w naszej słynnej mieszance "bulion warzywny". Znakomicie sprawdzi się jako dodatek do mięsnych marynat, musztard własnej roboty oraz potraw warzywnych: pasty fasolowej, warzyw czy pieczonych ziemniaków. Możesz ją również wykorzystywać jako aromatyczne podkreślenia dla sosów sałatkowych, dipów oraz zup. Jest także ważnym składnikiem chałwy.

  *ogólnodostępne źródła informacji:Wikipedia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategorii (30)